Važna pobjeda Podgrmeča

U okviru 2. kola Druge lige FBiH-Zapad, na Gradskom stadionu u Sanskom Mostu, po klizavom terenu i po kiši, koja je padala veći dio utakmice, Podgrmeč pobijedio ekipu FK Vitez iz Viteza rezultatom 2:0.

Strijelci za Podgrmeč bili su Šljoka Kenan u 11. minuti i Hamzabegović Adnan iz slobodnog udarca u 79. minuti.

Ono na čemu će trener Grozdanić morati dodatno poraditi je fizička sprema igrača koje ima na raspolaganju, jer je bio vidljiv pad igre u posljednjih petnaestak minuta utakmice.

Valja naglasiti izuzetnu borbenost svih igrača na terenu, a ako nekoga treba posebno istaći to je golman Menković Adel, koji je bio veoma siguran, dok je najbolji pojedinac na terenu definitivno bio mladi desni bočni Mirza Ramić. Oba navedena igrača su u kategoriji do 21 godinu.