Početak vikenda počinjemo nastavkom Novogodišnjeg malonogometnog turira u organizaciji Gradske dvorane Sanski Most.

19:10 Bazeni OLIMPIJA – Stolarija KVRGIĆ

Uživo ćemo prenositi rezultate večerašnjih utakmica, ostanite uz nas.

Prvi susret večeras Stolarija KVRGIĆ – CILI PEK Ključ.

Odličan početak susreta, bez prekida obje ekipe se nadmeću u potezima.

Prva prilika za KVRGIĆ, Gekić Emir iz odlične situacije s desne strane terena, promašuje gol.

I dalje bez golova, ali sa puno prilika na obje strane. Gledaoci uživaju u večerašnjoj nogometnoj predstavi.

Kraj prvog poluvremena, rezultat kao i na početku utakmice 0:0.

Odmah na početku drugog poluvremena, Gekić Emir dovodi svoju ekipu u vodstvo.

Izjednačenje, Butić Adnan vraća utakmicu u neizvjesnost, odličnim udarcem postiže gol za CILIPEK.

Novo vodstvo KVRGIĆA, drugi gol Gekića večeras, za 2:1.

Odlična prva utakmica večeras i pobjeda ekipe Stolarija KVRGIĆ 2:1.

Druga utakmica večeras, sastaju se Nekretnine GOLD i PUR PUR Ključ.

Prvi gol na utakmici, Mizić Ermin dovodi GOLD u vodstvo.

Drugi gol večeras, nakon odlične akcije i nekoliko dodavanja Muhamedagić Adis povisuje rezultat na 2:0.

Džinić Nermin postiže gol za visokih 3:o već u prvom poluvremenu.

Ćatić Selvedin u drugom poluvremenu postiže svoj prvi gol i povisuje rezultat na 4:0. Teško je očekivati da će se PUR PUR uspjeti vratiti u utakmicu, ali pričekajmo kraj.

Konačan rezultat 6:1 i visoka pobjeda GOLD-a.

Posljednja utakmica večeras, Stolarija KVRGIĆ i Bazeni OLIMPIJA.

Kamber Istok dovodi KVRGIĆ u vodstvo, odličan udarac za 1:0.

Tvrda utakmica u prvom poluvremenu, ekipa OLIMPIJE nije uspjela doći do izjednačenja, na odmor se odlazi sa rezultatom 1:0.

Nevjerojatna prilika za OLIMPIJU, Haris Lezić  odlično šuta na gol uz još bolju odbranu golmana Hujdura.

KAKAV GOOOL! Izjednačenje, Burnić Mirza nakon driblinga u kojem je izbacio dva igrača postiže najbolji gol večeras. Rezultat je 1:1.

Odlična utakmica uz puno uzbuđenja i prilika na samom kraju utakmice, rezultat ostaje 1:1.