Takmičari taekwondo kluba „Galaja“ nižu uspjehe

Takmičari taekwondo kluba „Galaja“ iz Sanskog Mosta  ponovo su ostvarili odlične rezultate na jakom međunarodnoim turniru. Oni su osvojili četiri medalje i to dvije zlatne, jedno srebro i jednu bronzanu na Internacionalnom kikboxing turniru „Balkan open 2013“ koje je održano u Tešnju. Na ovom velikom takmičenju nastupilo je čak 480 takmičara iz 12 država.
Zlatnim medaljama su se okitili Imran Midžan u seniorskoj konkurenciji u disciplini light contact kategorija – 69 kg, te Aidin Musić u konkurenciji stariji kadeti u light contactu kategorija – 69 kg. Srebrnu medalju je osvojio Nermin Bajramović u juniorskoj konkurenciji  kategorija – 84 kg u disciplini light contact, a bronzanu medalju je u seniskoj konkurenciji osvojio Almin Omeragić u disciplini semi centact kategorija – 74 kg.
Naredno takmičenje na kojem će nastupiti članoviu Taekwondo kluba „Galaja“ je Internaciolni kikboxing kup koji će se 3. augusta održati u Odžaku.r