BRAVO Hurije znaju samo za medalje

Članovi karate kluba „Hurije“ nastavili sa serijom odličnih rezultata na velikim takmičenjima, a ovaj put odličan nastup su imali na  turniru  “Kladuša Open 2024 ” na kojem je učestvovao 291 takmičar iz 15 klubova. Mladi sanski karatristi su u veoma jakoj konkurenciji osvojili 16 medalja i to 5 zlatnih , 6  srebrenih  i 5 bronzanih.

Posebno treba naglasiti da su svi takmičari koji su putovali u Veliku Kladušu osvojili po medalju u kategorijama  borbe. Zlatnim  medaljama su se okitili Dalia Omara, Denijal Čaušević, Elvin Islamčević, Merjem Avdić i Daris Kovač. Srebrne medalje su osvojili Ajna Sinanović, Adnan Alagić, Ajna Redžović, Muniba Žerić i Adnan Huzejrović, a bronzane Elma Memić, Enna Bećirbegović, Amani Horozović, Merjema Žerić i Hatidža Draganović.

Uprava kluba je čestitala svim takmičara uz poruku –  nastavljamo  dalje  sa treninzima i pripremama  za nove  pobjede.