Bravo Rudar!

Ekipa Rudara remizirala rezultatom 1:1 sa Krajišnikom u Velikoj Kladuši.

Utakmica 2.kolo jesenjeg dijela takmičenja Druge lige Federacije BiH-Zapad (grupa 2)
NK Krajišnik Velika Kladuša-NK Rudar 1:1 (0:0)

Još jedna odlična utakmica ekipe Rudara, pokazali su da je utakmica u kupu i poraz od 4:1 bio samo loš dan i ništa više od toga.

Prvo poluvrijeme je proteklo bez većih šansi, tek po jedan bezopasan udarac u okvir gola na obje strane.

U drugo poluvrijeme domaćini kreću još jače sa željom da postignu pogodak.Poslije jednog prekida i odličnog centaršuta Hodžić Emala, Hrapić Mirnes glavom postiže pogodak za 0:1.

Slavlje Rudara je trajalo kratko jer već u sljedećem napadu domaćini koriste jedinu neopreznost odbrane na utakmici i poravnavaju rezultat na 1:1.
Do kraja utakmice se igralo otvoreno i napadački na obje strane.
Izdvajamo još po jednu odličnu priliku na obje strane prije nego je glavni sudac označio kraj utakmice.

Iako je ekipa Rudara bila bolja i prva došla u vostvo treba se ipak zadovoljiti bodom na izuzetno teškom gostovanju.

Trener Ferid Kuželj je izveo ekipu u sastavu: Hodžić M., Karajković, Kazić M., Hotić, Hadžić, Hodžić E., Jusović, Burnić B., Opakić, Alibegović, Hrapić.
S klupe su ušli: Kuburić, Hodžić A., Jagurdžija i Rujanac. Rezerve: Burnić M. I Suljanović.

Čestitke ekipi Rudara na dobroj igri i osvojenom bodu na teškom gostovanju.