NaslovnicaSanski MostLokalne teme

BRAVO Sanski rukometaši došli do nove pobjede

Sanski rukometaši se sa osmijehom vraćaju iz Travnika. Ekipa RK SANA 7 se vraća sa drugom pobjedom u drugoj utakmici ove polusezone, pobijeđena je ekipa Travnika rezultatom 31:33.

Utakmica je bila neizvjesna svo vrijeme i domaćin bio taj koji je dirigirao većinskim dijelom utakmice. Na poluvremenu je rezultat glasio 16:13 u korist domaćina.

Kroz igru se rezultatski jaz stvarao u liku 5 golova prednosti. Naši momci su zajedničkim snagama uspjeli da slome otpor i okrenu sve u svoju korist. Da reuzultat neće biti upitan, nakon iscrpnih i jakih treninga, dokaz je igra naših momaka, koji igraju preporođeno u nastavku sezone.

Trenerski duo Sinanović – Maličević spoj modernog shvatanja rukometa i iskustva kroz godine je zadovoljan svakim pojedincem iz ekipe.

Kroz treninge će ukazati na pojedinačne greške i u velikom entuzijazmu dočekuju ekipu iz Zenice (RK Čelik – Juniori).

Ovim putem se zahvaljujemo domaćinu RK Travnik na lijepom dočeku i fer igri.