Crvena Zvezda slavljenički na pauzu

U veoma teškim uslovima Crvena Zvezda je večeras savladala Čukarički 2:1 na gostovanju u posljednjem meču jesenjeg dijela Superlige Srbije.

Prvi pogodak viđen je u 25. minuti kada je Ben pogodio sa 11 metara. Ipak, izabranici nekadašnjeg trenera Željezničara Sime Krunića nisu se predavali, te samo četiri minute kasnije dolaze do poravnanja preko Stojanovića.

Samo dvije minute kasnije novi pogodak. Boakye je pogodio i donio slavlje navijačima svog tima.

U drugom dijelu Zvezda je kontrolisala igru, a u 50. minuti imao je aktuelni prvak Srbije i jedanesterac koji nije iskoristio Ben. Tačnije, njegovu namjeru je pročitao golman domaće ekipe.

Zvezda na pauzu odlazi sa 59 osvojenih bodova, dok drugoplasirani Radnički ima 47 i utakmicu manje.