Dennis Hadžikadunić zabio sjajan gol iz voleja

Fudbaleri Lokomotiva su danas u Moskvi u meču 26. kola ruskog šampionata savladali Rostov sa 4:1, a jedini gol za goste zabio je naš reprezentativac Dennis Hadžikadunić.

Domaći su već nakon šest minuta igre imali dva gola prednosti i to zahvaljujući golovima Kamanoa u četvrtoj i Zhemaletdinova u šestoj minuti.

Ipak, Rostov je smanjio na 2:1 u 33. minuti sjajnim golom iz voleja Hadžikadunića.

Dennisu, koji je danas odigrao svih 90 minuta na poziciji stopera, je to bio prvi gol u tekućoj sezoni u Rusiji.

Momčad Rostova je od 52. minute igrala sa igračem manje, a potencijalni bh. reprezentativac Armin Gigović je morao ranije napustiti teren zbog dva žuta kartona.

Lokomotiv je u nastavku iskoristio brojčanu prednost i postigao još dva gola.

Krychowiak je u 65. minuti zabio za 3:1, da bi konačnih 4:1 postavio Eder u posljednjim trenucima susreta.