Ibričić strijelac u ubjedljivoj pobjedi Domžala

Bivši bh. reprezentativac Senijad Ibričić odigrao je još jednu dobru utakmicu u dresu Domžala, koje su kao gost savladale Triglav sa visokih 4:1.

Već u 11. minuti, Domžale su povele sa 1:0 golom Melnjaka, da bi rezultat prvog poluvremena postavio Ibričić golom u 26. minuti. Za našeg internacionalca je to bio šesti gol u Prvoj ligi ove sezone.

U nastavku susreta, gosti su postigli još dva gola a na 0:3 je povisio Gnezda Cerin u 72. minuti. Šest minuta kasnije, Afoakva donosi tračak nade domaćim pogodivši za 1:3, ali u 89. Alić autogolom postavlja konačan rezultat susreta.

Domžale nakon 17 kola zauzimaju treće mjesto na tabeli sa 24 bodova, dok je Triglav u zoni ispadanja na pretposljednjem mjestu sa 15 bodova.