Kakva golčina Adija Nalića

U utakmicu 2. kola švedskog prvenstva fudbaleri Eskilstune poraženi su na gostovanju kod Siriusa rezultatom 3:2.

Domaći tim je furiozno ušao u meč. Nakon 18 minute igre imali su 2:0, a pet minuta prije odlaska na odmor postigli su još jedan pogodak. U 44. minuti Eskilstuna je smanjila prekrasnim pogotkom Adija Nalića, sina trenera Slobode Zlatana Nalić.

Adi je sa vrha šesnaesterca sjajno pogodio za smanjenje prednosti na 3:1, a tim rezultatom se otišlo na odmor.

Gosti su u drugom dijelu, tačnije u samom finišu, postigli još jedan gol i tamo doveli ugrozili veliku prednost Siriusa, ali do kraja ipak nisu mogli do senzacije. Ostalo je 3:2, Eskilstuna je upisala poraz nakon trijumf u prvom kolu, a Adi Nalić je odigrao cijeli susret.