KENAN KODRO nastupio u remiju Osasune i Valencije

Spektakularan meč odigrale su večeras momčadi Osasune i Valencije u okviru 17. kola španske Primere.

Rezultat je na kraju glasio 3:3, a domaći su do boda stigli u drugoj minuti nadoknade pogotkom Clerca.

Sve je krenulo ranim vodstvom gostiju, za koje se pobrinuo El Haddadi u 2. minuti.

Odgovor sa suprotne strane stigao je svega pet minuta kasnije, kada je za poravnanje pogodio Riera.

Isti igrač se u 45. minuti ponovo upisuje u strijelce, ali na svoju žalost pogađa pogrešnu mrežu.

Domaći su se ponovo uspjeli vratiti i izjednačiti preko Torresa (62’), no ponovo su kapitulirali u 73. minuti, kada je Montoya zabio za novo vodstvo gostiju.

Sve je mogao riješiti Parejo, koji u 86. minuti nije iskoristio jedanaesterac, za što je kažnjen u dubokoj nadoknadi.

Recimo i to da je za Osasunu od 80. minute nastupio potencijalni bh. reprezentativac Kenan Kodro (23).

Kodro je ove sezone odigrao deset mečeva za tim s El Sadara i još se nije upisivao u strijelce.

Njegova momčad trenutno zauzima posljednju poziciju s osam bodova, dok je Valencia 17. s pet više.