NaslovnicaUncategorized

Neki novi Podgrmeč

Nogometaši Podgrmeča savladali su Bratstvo s 2:1 u susretu drugog kola Prve lige Federacije BiH.

Domaći igrači uz podršku mnogobrojne publike krenuli su odmah sa napadima na protivnički gol.

Dobro je Podgrmeč ušao u meč. Već nakon šest minuta igre su došli do vodstva, a mrežu gostujućeg golmana Šabića pogodio je Rizvan.

Nastavak donosi nešto bolju igru tima iz Gračanice. Imali su nekoliko prilika, a u 45. minuti su stigli do poravnanja. Rezervista Maid Jaganajac je pogodio za 1:1. Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku se u Sanskom Mostu nije igrao lijep fudbal.

Imala su oba tima nekoliko pokušaja, a u prvoj minuti nadoknade domaći dolaze do pobjede.  Za tri boda Podgrmeča pobrinuo se Borislav Mikić.

11898677_874054616017548_7298096946733204901_n

Na kraju treba istaknuti da je Podgrmeč igrao većinom sa domaćim igračima koji žele treneru Mešanoviću dokazati da se mogu nositi za izazovima Prve lige FBiH.

Prva liga FBiH, 2. kolo: Podgrmeč – Bratstvo 2:1 (Rizvan 6’, Mikić 90+1'/ Jaganjac 45’)

Podgrmeč: Arifagić, Hodžić, Kukavica, Burnić, Rizvan, Paunović, Marić, Jusović, Muzgonja, Medžedović, Mikić

Bratstvo: Šabić, Salkić, Šuša, Nukić, Ikanović, Pantić, Puturalić, Omić, Kadić, Mujkić, Huseinbašić