Nezaustavljivi Haris Seferović

Haris Seferović je postigao dva gola, za pobjedu Benfike. Utakmica 22. kola portugalskog prvenstva između Benfike i ekipe Belenenses SAD, odigrana u ponedjeljak uveče, završena je pobjedom ekipe Harisa Seferovića rezultatom 0:3 (0:0).

Najzaslužniji za visoku gostujuću pobjedu Benfike je Haris Seferović koji je postigao prva dva gola početkom drugog poluvremena utakmice. Gotovo sve svoje golove Haris postiže u isto vrijeme, između 50. i 60. minute utakmice.

Haris je do sada postigao 11 golova uz tri asistencije u odigranih 19 utakmica tekućeg Portugalskog prvenstva i prvi je strijelac ekipe iz Lisabona.

Ovo je bila Harisova 157. utakmica u dresu poznatog portugalskog kluba i 58 gol, što je uz 19 asistencija, vrijedno respekta. Bravo Hari!