Novi gol Senijada Ibričića

Senijad Ibričić je u svom stilu postigao fantastičan gol za pobjedu Domžala.

U okviru 15. kola Prve lige Telecom Slovenije, na stadionu Športni park Domžale, ekipa Domžala je pobijedila NK Bravo iz Ljubljane rezultatom 2 : 0 (2:0).

Ekipa kapitena Senijada Ibričića je od prvog minuta stvarala prilike dajući do znanja da bodovi ostaju u Domžalama.

U 17. minutu utakmice Domžalčani su krenuli u brz kontranapad. Arnel Jakupović je produžio loptu na lijevo do Tončija Mujana, koji se je lijepo oslobodio svoga čuvara. Poslao je loptu pred gol, gdje je bio Matej Podlogar, koji je požrtvovanim potezom poslao loptu u mrežu za 1:0.

U 29’ GOOOOL! Senijad Ibričić je fantastičnim udarcem povećao domaću prednost 2:0 !

Na vrhu kazenog prostora ekipe Brava je Tonči Mujan namestio loptu Senijadu Ibričiću. Kapiten Ibričić je prvo predriblao svoga čuvara, zatim je majstorskim udarcem poslao loptu u gornji desni ugao nemoćnoga golmana gostiju Grila.  Nova majstorija kapitena Senijada Ibričića!

Senijad Ibričić je sa pet pogodaka i jednom asistencijom prvi strijelac ekipe Domžala.