NaslovnicaSanski MostLokalne teme

Odličan nastup sanskih atletičara

Amela Trožić osvojila drugo mjesto na Pojedinačnom Državnom prvenstvu BiH. Odličan nastup sanskih atletičara na Pojedinačnom prvenstvu BiH održanom jučer, 25.o4.2021. u Sarajevu.

Na Pojedinačnom Državnom prvenstvo Bosne i Hercegovine održanom na stadionu Koševo u Sarajevu Amela Trožić članica Atletskog kluba Sana Sanski Most osvojila drugo mjesto i srebrenu medalju u disciplini na 10.000 metara za žene.

Osim Amele, koja je osvojila drugo mjesto, također u disciplini 10.000 metara natjecali su se Šljivar Mehrudin koji je zauzeo peto mjesto i Ališić Jasmin šesto mjesto.

Čestitke članovima Atletskog kluba “Sana” i treneru Ekremu Jakupoviću na učešču, te Ameli Trožić na odlično ostvarenom rezultatu.