Odlična igra i dvije asistencije Ibričića

Odlična igra i dvije asistencije Senijada Ibričića za pobjedu Domžala u gostima protiv Rudara sa rezultatom 2 : 3 (0:3).

Utakmica 10. kola, Prva liga TS,na Mestni stadion Ob jezeru u Velenju, Domžalčani su došli do druge uzastopne pobjede u gostima.
Savladana je ekipa Rudara rezultatom 2:3 (0:3).

Već u 3. minutu utakmice Sappinen je izborio slobodan udarac na polovici Rudara. Dobar šut Senijada Ibričića, loptu je izbio Radić.

U 11. minutu Ibričić je lijepo prošao i uposlio Vuka, koji je prošao čuvara te sam izašao pred golmana Radana. Udarcem po zemlji je loptu poslao u mrežu za brzo vodstvo rumenih 0 :1. Oko 33. minuta Ibričić je na desnoj strani našao Čorluku, koji je iz prve poslao loptu u šesnaesterac Rudara. Tamo je bio Vuk, koji je savladao vratara Radana. Gol je poništen radi nedozvoljenog položaja napadača rumenih.

U 36. minutu Klemenčič je prošao do kaznenog prostora Rudara. Dodao je na desno loptu do usamljenog Senijada Ibričića, koji je nakon proigravanja šutirao prema golu. Domači igrači su udarac blokirali i loptau odbili nazad do Ibričića. Ibričić je ovaj put na kratko loptu produžio do Vuka, koji je sa osam metara loptu profinjeno poslao u mrežu.

U 81. minutu utakmice za ekipu Domžala je dvostrukoga strijelca Slobodana Vuka zamijenio Arnel Jakupović.

Senijad Ibričić je i dalje najbolji strijelac Domžala sa pet golova i dvije asistencije.