Odlična partija Hodžića

Domžale sa teškog gostovanja zasluženo donosi bod
Murska Subota, na stadionu Fazanerija odigrana je utakmica XXI kola PL TS između Mure i Domžala rezultatom 0:0.

Na rasprodanoj Fazaneriji, stadionu Mure, u taktičko odličnoj predstavi, igrači Domžala došli do 31. boda u sezoni.
U timu Domžala je nedostajao lakše povrijeđeni kapiten Senijad Ibričić.

Odličnu partiju na teškom gostovanju pružio je Nermin Hodžić, ali nije uspio postići gol.

U 30. minuti Podlogar je na desnoj strani kratko dodao do Hodžića. Nermin Hodžić je poslao odličnu loptu pred gol domaćina, gdje je u glavu pogodio Nicholsona. Vratar Obradović je bio na pravom mjestu i loptu je uspio uhvatiti.

U 47. minuti Sikošek je prošao po lijevoj strani. Uposlio je Gnezdu Čerina koji je šutirao, ali su domači igrači odbili loptu do Hodžića, koji je sa 23 metra šutirao snažno ali neprecizno.

U 68. minutu nakon proigravanja od Šturma, Nermin Hodžić je loptu proslijedio do Lorbka. Ovah je šutirao iz prve iz voleja, a lopta je prošla mimo desne stative gola Mure.