Pobjeda Juventusa protiv West Hama, Pjanić igrao od prve minute

Prijateljska utakmica između između West Hama i Juventusa završena je pobjedom gostiju od 3:2 a bh. reprezentativac Miralem Pjanić igrao je od prve minute te je zamijenjem u 78. minuti susreta.

Olimpijski stadion u Londonu novi je dom West Ham Uniteda a utakmica protiv Stare dame, Bilićevim momcima je poslužila kao odlična provjera pred početak nove sezone koja je na rasporedu za šest dana.

Gosti su do vodstva došli već u 18. minuti susreta. Tada je na asistenciju Mandžukića precizan bio Dybala.

Samo dvije minute nakon toga, Juventus vodi 2:0. Uloge su zamijenjene, Mandžukić je strijelac a Dybala asistent.

West Ham je do kraja prvog poluvremena uspio postići pogodak a strijelac gola u 34. minuti bio je Andy Carroll.

Do izjednačenja domaći stižu nakon samo sedam minuta igre u drugom poluvremenu a strijelac je ponovo bio Carroll.

Strijelac za konačnih 3:2 i pobjedu gostiju bio je Simone Zaza u 85. minuti utakmice.

Naš Miralem Pjanić pružio je solidnu partiju te je iz igre zamijenjen pred kraj susreta, tačnije u 78. minuti.