Pobjeda sanskih košarkaša

U uzbudljivoj košarkaškoj utakmici između KK Bratstvo i OKK Sana, gledatelji su imali priliku svjedočiti nezaboravnom nadmetanju između ova dva rivala. KK Sana na kraju je izašao kao pobjednik s konačnim rezultatom 74:63.

Utakmica je započela s nadom domaćih navijača, budući da su njihovi ljubimci poveli na početku. Međutim, gostujući tim nije se dao smesti i uspio je zadržati svoj fokus. Na kraju prve četvrtine, domaći su imali samo koš prednosti, ali to nije predstavljalo ozbiljnu prijetnju za gostujući tim.

Druga četvrtina donijela je još veće izazove za domaćine. OKK Sana je pokazala svoju snagu i uspjela preokrenuti rezultat u svoju korist, odlazeći na poluvrijeme s minimalnom prednošću rezultatom 32:31. Ovo je bio znak da će drugo poluvrijeme biti iznimno napeto.

Domaćini su pokazali svoju odlučnost u trećoj četvrtini, pružajući svoju najbolju igru tijekom cijelog susreta. Usprkos tome, OKK Sana nije odustajao. U određenim trenucima četvrte četvrtine, domaći su čak vodili s 11 koševa razlike, ali je tada na scenu stupio heroj večeri – Čaušević. Igrač koji inače nastupa za A ligaša Iskru iz Bugojna, ali svoje slobodno vrijeme provodi igrajući za klub iz svog rodnog grada, odveo je svoju ekipu do pobjede sa 14 koševa postignutih u posljednjoj četvrtini.

Uz Čauševića, u posljednjoj četvrtini istaknuo se i Aganović sa 8 koševa, pružajući ključni doprinos pobjedi KK Sane.

Kod gostiju najefikasniji su bili Čaušević sa 28 i Aganović sa 22 koša.