Podgrmeč osvojio bod na teškom gostovanju

Odličan rezultat su ostvarili i nogometaši Podgrmeča koji su osvojili veliki bod  na teškom gostovanju kod kvalitetne i trećeplasirane momčadi  Kiseljaka.

Krajnji rezultat je glasio 2:2, a posedno trena naglasiti da su domaćini do 75. Minute imali prednost od 2 gola, a onda Adnan Hamzabegović smanjuje vodstvo, da bi izjednačujući pogodak u 91. minuti postigao Haris Lezić. Svi  igrači koji su branili boje kluba na ovom teškom gostovanju zaslužuju čestitke.

Treba čestitati i treneru Rufadu Hromaliću Kecu koji  je ponovo odlično odradio posao, a uz ovaj remi ima još i tri pobjede u četiri utakmice koliko je na klupi sanskog drugoligaša. Podgrmeč  je sa utakmicom manje na šestom mjestu i 19 osvojenih bodova, a u narednom kolu dočekuje Novi Travnik koji je  deseti 16 bodova.