Naslovnicainmedia danas

Ramić golom otvorio novu sezonu

HŠK ZRINJSKI – FK SARAJEVO 0 : 4 (0:3)

Mladi nogometaši Sarajeva uzrasta do 17 godina rezultatom 4:0 su deklasirali Zrinjski u gostujućoj utakmici prvog kola Premijer omladinske lige BiH za kadete.

Sarajevo je u kadetskoj konkurenciji odigralo odličan meč, a već u 2. minuti je stiglo do vodstva pogotkom Tarika Ramića.

U 18. minuti, Dženit Hajdarević je pogodio za 2:0, a Irman Sejmenović je već u 20. minuti bio strijelac za 3:0.

Bio je to konačan ishod prvog poluvremena i već je tada bilo izvjesno da će Sarajevo stići do trijumfa, a do kraja je Bordo tim postigao još jedan pogodak. U 88. minuti je strijelac bio Irman Sejmenović.

Odlična igra Tarika Ramića i gol na početku utakmice, nagovještavaju dobru formu i mnogo golova u toku prvenstva.