NaslovnicaUncategorized

Sjajan nastup taekwondo kluba „GALAJA“

Članovi taekwondo kluba „Galaja“ iz Sanskog Mosta nastavili su serijom odličnih nastupa na velikim međunarodnim takmičenjma.

Mladi članovi ovog uzoritog sportskog kolektiva osvojili su četiri medalje na održanom kikboxing turniru “Croatia Open 2016” u Zagrebu. na kojem je bilo prijavljeno oko 550 takmičara iz 8 država.

Najbolji rezultat je ostvario Emsad Musić u seniorskoj konkurenciji koji je se okitio jednom zlatnom i jednom srebrnom medaljom.

On je prvo mjesto osvojio u disciplini light contact kategorija 79 kg, a drugi je bio i u semi contatktu kategorija 79 kg. Srebrnu medalje je osvojio i junior Aidin Musić u disciplini light contact kategorija 79 kg, dok je bronzanu medalju također u junirskoj konkurenciji osvojio Ajdin Šahman u light contactu kategorija 74 kg.