Sjajan rezultat Harisa Talića

Kickboxing klub „Galaja“ iz Sanskog Mosta se može pohvaliti da u svojim redovima ima vice – prvaka BiH, a to je mladi Haris Talić. U sportskoj dvorani u Laktašima protekle subote je održano državno prvenstvo Bosne i Hercegovine u kick boksu u disciplinama Full contact i Kick light, a  učestvovalo je 46 klubova sa preko 250 takmičara iz svih dijelova naše države.

Na ovom velikom takmičenju sa samo dva takmičara nastupio je i Kickboxing klub „Galaja“ koji su ipak ostvarili zapažene rezultate. Junior Haris Talić je u kategoriji 89 kg disciplina Kick light osvojio drugo mjesto i ujedno se okitio titulom viceprvaka BiH.

On je do ovog uspjeha došao nakon što je pobijedio takmičare iz Sarajeva i Brčkog, dok je u finalnoj borbi izgubio od domaćeg takmičara.  Dobar utisak je ostavio i Mirsad Kutić koji je u juniorskoj konkurenciji osvojio 4. mjesto.