Spahiću kompletan nastup, Šunjić bez minutaže

Remi HSV-a, poraz Stuttgarta

U okviru današnjih utakmica 23. kola njemačke Bundeslige naš defanzivac Emir Spahić je sa HSV-om ugostio tim Ingolstadta.

HSV je poveo sa 1:0 već u sedmoj minuti utakmice preko Drmića i činilo sa da će osvojiti puni plijen.

Ipak, gosti su se pokazali kao “tvrd orah” i uspjeli izbjeći poraz. Gol za poravnanje i konačnih 1:1 postavio je Hinterseer u 61. minuti meča.

Naš reprezentativac Emir Spahić je odigrao svih 90 minuta za HSV i dobio žuti karton.

Stuttgart poražen od “fenjeraša”

Šunjićev Stuttgart je priredio neugodno iznenađenje za svoje navijače. Stuttgart je danas poražen na domaćoj Mercedes Benz Areni od posljednjeplasirane ekipe Bundeslige, Hannovera, rezultatom 1:2.

Toni Šunjić je i ovaj meč presjedio na klupi za rezerve.

Dodajmo i to da naš povremeni reprezentativac Mario Vrančić nije ulazio u igru u remiju Werdera i Darmstadta.