NaslovnicaSanski MostSport

Taekwondo klub „Galaja“ nastavlja sa uspjesima

Dvije zlatne i dvije srebrne medalje osvojili su takmičari Dvije zlatne i dvije srebrne medalje osvojili su takmičari taekwondo kluba „Galaja“ iz Sanskog Mosta u Hrvatskoj na Prvom Internacionalnom kickboxing turniru „Franko Lisica“ koji je u povodu Dana Općine Bibinje održan u organizaciji Kickboxing saveza Zadarske županije. Na ovom međunarodnom takmičenju nastupilo je 150 mladih sportista  i njihovih trenera  iz 18 klubova iz Hrvatske, Slovenije, BiH, te daleke Norveške.
Najbolji rezultat za sanski klub ponovo je ostvario Imran Midžan u disciplini light contact kategorija – 69 kg. On je osvojio zlatnu medalju, a podigao je i pehar za najboljeg borca u seniorskoj konkurenciji. Zlatnom medaljom još se okitio junior Nermin Bajramović u disciplini light contact kategorija – 84 kg. Dobar rezultat na ovom velikom sportskom događaju ostvario je i Ajdin Šahman u konkurenciji stariji kadeti. On je osvojio dvije srebrne medalje, u light i semi contaktu u kategoriji – 57 g. iz Sanskog Mosta u Hrvatskoj na Prvom Internacionalnom kickboxing turniru „Franko Lisica“ koji je u povodu Dana Općine Bibinje održan u organizaciji Kickboxing saveza Zadarske županije.

Na ovom međunarodnom takmičenju nastupilo je 150 mladih sportista  i njihovih trenera  iz 18 klubova iz Hrvatske, Slovenije, BiH, te daleke Norveške.