Uspješan debi Tarika Ramića

Ubjedljiva pobjeda Bordo tima u Zenici.

U okviru 19. kola Omladinske Premijer lige BiH za kadete, fudbaleri Sarajeva savladali su u Zenici, domaći Čelik, ubjedljivim rezultatom 3:0 (0:0).

Izabranici Admira Hasančića odigrali su fantastičan meč i stigli do bitne pobjede, a sva tri pogotka postigli su pred sami kraj susreta.

Prvo je u 70. minuti Dževlan pogodio za vodstvo od 1:0, da bi u 85. minuti svojim drugim pogotkom udvostručio prednost Bordo tima.

Konačan rezultat meča na 3:0 postavio je Obuća u 87. minuti susreta.
Tarik Ramić je uspješno debitovao u svojoj prvoj prvenstvenoj utakmici za kadete bordo tima. Odigrao je odlično svoju partiju, do 81 minuta kada je zamijenjen.

Kadeti Sarajeva su u narednom, XX kolu, domaćini ekipi Tuzla city iz Siminog Hana.

NK ČELIK: Durmo, Karić, Piljug, Isaković, Sibalo, Gračić, Mašić, Karalić, Mušinović, Bahtić i Mahmić.

FK SARAJEVO: Šahinović, Ćosić, Jovašević, Mulaosmanović, Viteškić, Tabak, Sejmenović, Kečanović, Ramić, Hajdarević i Hodžić.