NaslovnicaUncategorized

[VIDEO/FOTO] Tinejdžeri vodili 'lokose' do pobjede; s igračem manje … – Tportal

ht prva liga
Izvor: Pixsell / Autor: Matija Habljak/PIXSELL
Bila je ovo izuzetno važna utakmica u borbi za ostanak u Hrvatski Telekom Prvoj ligi, posebice za Lokomotivu koja još uvijek 'opasno visi'. A susret u Kranjčevićevoj loše je počeo za 'lokose'…
dosta mu je
sve je rekao…
zamjena za nikolu vlašića
Slaven Belupo je do vodstva stigao već u 9. minuti utakmice kada se iskusni Ivan Krstanović odlično postavio u domaćem petercu i glavom proslijedio korner Glavčića u mrežu.
Lokomotiva – Slaven Belupo 0:1 (Ivan Krstanović, 9)
Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal
Za izjednačenje se pobrinuo mladi, 17-godišnji Roko Šimić odličnim udarcem sa 16 metara, nakon što ga je u 25. minuti uposlio njegov vršnjak Kačavenda.
Lokomotiva – Slaven Belupo 1:1 (Roko Šimić, 25)
Tinejdžerski napadački dvojac Lokomotive imao je veliku ulogu i u golu za 2:1 u 66. minuti. Tada je Šimić oteo loptu Parackom na 25 metara od gola 'farmaceuta', nju je prihvatio Pivarić koji je potom uposlio nečuvanog Kačavendu koji je s ruba kaznenog prostora pogodio za 2:1.
NK Lokomotiva – NK Slaven Belupo 2:1, Kačavenda 66'
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport
Iako je Lokomotiva u 71. minuti ostala s igračem manje jer je zbog dva žuta kartona isključen Marić, gosti nisu uspjeli poravnati.
NK Lokomotiva – NK Slaven Belupo, HT Prva liga, 7.5.2021.
Štoviše, početkom sudačke nadoknade u 91. minuti Kim nije uspio iskontrolirati dodavanje vratara Filipovića, loptu je uzeo Pivarić kojemu potom nije bilo teško pogoditi prazan gol Slaven Belupa.
NK Lokomotiva – NK Slaven Belupo 3:1, Pivarić 91'
Lokomotiva je ovom pobjedom stigla do učinka od 29 bodova te se nalazi na osmom mjestu, sa samo dva boda manje od sedmog Slavena Belupa. Pretposljednji Varaždin ima 27, a posljednja Istra 1961 25 bodova.