Višća strijelac i asistent u pobjedi Basaksehira

Višća bio zaslužan za preokret svoje momčadi jer je najprije postigao izjednačujući pogodak, a samo četiri minute kasnije je i asistirao za vodstvo

Kruno Jurčić debitirao je remijem na trenerskoj klupi Adanaspor. Utakmica protiv Gaziantepspora je završila 0:0, a za Jurčićevu je momčad branio Goran Karačić , mladi bh. reprezentativac kojega prati i HNS.

U ranije odigranoj utakmici  Edin Višća je stigao do novog pogotka u dresu Basaksehira. Bh. reprezentativac se upisao u strijelce u pobjedi svoje momčadi protiv Kasimpasa 3:1 u trećem kolu turskog prvenstva.

Gosti su poveli u 33. minuti preko Otigbe, ali je Višća bio zaslužan za preokret. Postigao je izjednačujući pogodak u 67. minuti, a potom je i asistirao za 2:1 Mossoru četiri minute kasnije.

Konačnih 3:1 je postavio Ozmert u sudačkoj nadoknadi. Višća je odigrao čitavu utakmicu.

Basaksehir je trenutno vodeća momčad prvenstva, a Adanaspor 13. Poredak pogledajte ovdje.