15 medalja za takmičare Galaje

Na kickboxing prvenstvu USK takmičari kickboxing kluba ,,Galaja” ostvarili su odlične rezultate.

U sportskoj sali OŠ „Gornje Prekounje- Ripač“ u organizaciji Kickboxing Saveza USK-a održano Kantonalno prvenstvo u kickboxingu.

Učestvovali su takmičari iz deset klubova sa područja našeg kantona.

Kickboxing takmičari iz Bihaća, Cazina, Ključa, Bosanske Krupe, Bužima i Sanskog Mosta uzeli su učešće u prvenstvu USK u tatamiju.

Takmičari koji su uzeli učešće na ovom prvenstvu su po uzrastu u svim kategorijama osim u kategoriji seniora.

Kickboxing klub “Galaja” ukupno je osvojio 15 medalja, od toga 6 zlatnih, 6 srebrenih i 3 bronzane medalje. Zlatne medalje su osvojili:Emrah Hotić, Imad Babača (2 medalje), Admir Okčić, Aldin Bektasević i Selma Mušić.

Srebrene medalje su osvojili:Hotić Emrah, Šahinović Ahmed (2 medalje), Admir Okčić, Aldin Bektašević i Alen Topalović.Bronzane medalje su osvojili:Alen Topalović i Eman Kerić (2 medalje).

Čestitke takmičarima “Galaje” i treneru Husejinu Ćiri Bećireviću na učešću i osvojenim medaljama.