Briljantna partija Pjanića u nevjerovatnom meču Bayera i Rome

Fantstičan meč u okviru trećeg kola grupe E Lige Šampiona u Leverkusenu odigrali su Bayer i Roma, a konačan rezultat glasio je 4:4.

Bayer je poveo već u četvrtoj minuti golom Chicharita sa bijele tačke. Gosti su mogli izjednačiti u 16. minuti, ali šut Pjanića sjajno brani Leno.

Ipak, Roma je smanjila rezultat u 29. minuti kada je Pjanić izveo kornera, a u gužvi se najbolje snašao De Rossi i savladao golmana Bayera.

Devet minuta kasnije, večeras odlični Miralem Pjanić sjajno izvodi slobodan udarac nakon kojeg De Rossi postiže gol za 2:2.

Briljantnu partiju u Leverkusenu, Pjanić je krunisao spektakularnim golom iz slobodnog udarca u 54. minuti.

Roma je do četvrtog gola došla u 74. minuti preko Falquea, da bi Kampl u 84. minuti smanjio na 3:4.

Konačnih 4:4 postavio je Mehmedi četiri minute prije kraja meča.

Miralem Pjanić odigrao je svih 90 minuta za Romu, dok je kapiten naše selekcije Edin Džeko ušao u igru u 85. minuti.

Nakon tri odigrana kola u grupi E, Barcelona koja je pobijedila BATE u gostima sa 2:0 je prvoplasirana sa 7 bodova, slijedi Bayer sa 4, BATE ima 3, a Roma dva osvojena boda.