Ćazim Suljić sa 19 godina debitovao za St. Etienne protiv PSG-a

Mladi bh. reprezentativac odigrao je svoj prvi meč za desetostrukog prvaka Francuske

Fudbaleri PSG-a večeras su na svom terenu savladali St. Etienne rezultatom 1:0 u okviru osmine finala Liga Kupa Francuske, a za gostujući tim debitovao je talentovani mladi bh. reprezentativac Ćazim Suljić (19).

Suljić je u igru ušao u 87. minuti umjesto Corngeta i upisao svoj prvi nastup za seniorsku momčad St. Etiennea.

PSG je do pobjedonosnog pogotka došao tek u 86. minuti kada je Cavani savladao Moulina.

Ćazim Suljić je bio u konkurenciji za posljednja dva meča naše mlade reprezentacije protiv Kazahstana i Engleske, a ove sezone je odigrao 9 mečeva za drugi tim St. Etiennea koji ima jednu od najproduktivnijih omladinskih škola u Francuskoj.