NaslovnicaSanski MostSport

Cazinjani slavili u Sanskom Mostu

Rukometaši „Sane 7“ izgubili su u prvenstvenoj utakmici koja je igrana u subotu u Gradskoj sportskoj dvorani u Sanskom Mostu. Ekipa „Krajine“ iz Cazina savladala je Sanjane rezultatom 36 prema 31.

Ljubitelji rukometa bili su u prilici da vide dva različita poluvremena kada je u pitanju igra „Sane 7“. U prvom poluvremenu domaći su bili u konstantnom vodstvu i sa nekoliko golova razlike i ovaj dio igre je završen rezultatom 19:18. Međutim, u drugom dijelu igre došlo je pada u igri Sanjana, što je sa neujednačenim sudijskim kriterijumom imalo za posljedicu da Cazinjani stvore nekoliko golova prednosti. Svi pokušaji domaćeg tima da smanji rezultatski zaostatak nisu uspjeli, pa su Cazinjani na kraju došli do zaslužene pobjede. U predigri, nastupili su kadeti i pioniri „Sane 7“, koji su odmjerili snage u prijateljskoj utakmici sa vršnjacima iz Ključa. U obje utakmice mladi Sanjani pokazali su veći kvalitet i zasluženo došli do pobjede.r