Crveni karton Zukanovića, Lulić izborio jedanaesterac

Danas je od 15,00 sati u okviru 13. kola italijanske Serije A na programu bilo šest mečeva, a tri bh. reprezentativca nastupila su za svoje klubove.

Lazio našeg Senada Lulića je razočarao svoje navijače odigravši samo 1:1 na svom terenu protiv Palerma.

Palermo je poveo Goldanige u 21. minuti, da bi izjednačenje i bod Laziju donio Candreva u 67. minuti iz penala koji je prethodno izborio Senad Lulić.

Lulić je na terenu proveo svih 90 minuta u momčadi Lazija na poziciji lijevog beka.

Crveni karton za Ervina Zukanovića, Krunić upisao novi nastup za Empoli

Ekipa Udinesea je golom Badua iz 34. minute pobijedila Sampdoriju rezultatom 1:0.

Bh. reprezentativac Ervin Zukanović počeo je utakmicu od prve minute u timu Sampdorije i zaradio crveni karton u posljednjim minutama meča.

Najzanimljiviji duel odigrali su Fiorentina i Empoli, a konačan rezultat glasio je 2:2.

Gosti iz Empolija vodili su sa 0:2 golovima Livaje u 18. i Buchela u 27. minuti, da bi Fiorentina preko Kalinića u 56. i 61. minuti uspjela izjednačiti na 2:2.

Fiorentina je do kraja pokušala doći do trjijumfa, međutim rezultat je ostao isti.

Novi bh. reprezentativac Rade Krunić igrao je od 74. minute u Empoliju.

Spomenimo i da je povremeni bh. reprezentativac Sanjin Prcić sa klupe posmatrao trijumf Torina u Atalanti od 0:1.