Dobre partije Sanjina Aganovića

Sanjin Aganović uspješno odigrao dvije prvenstvene utakmice proteklog vikenda.

U okviru XII. kola A2 Lige BiH u dvorani KSC Bugojno je u subotu, 29.02.2020. godine odigrana utakmica između Iskre i Sparsa.

Košarkaši Iskre pružili sjajan otpor prvoplasiranoj ekipi KK Spars Realway iz Sarajeva, ali, na žalost doživjeli su poraz 77:85.
Sanjn Aganović je odigrao uspješno svoju minutažu od 30ak minuta, i pružio dobar otpor respektabilnom protivniku.

U Nedjelju, 01.03. u Sportskoj dvorani u Donjem Vakufu omladinske selekcije KK Promo, u okviru 17. kola Lige mladih Srednjobosanskog kantona, su snage odmjerili protiv komšija iz KK Vodopad Jajce.

Sigurno najbolje juniorsko izdanje ove sezone.
Nakon turbulentne prve četvrtine, koja je jedina i bila neizvjesna 20:17, košarkaši Proma na poluvrijeme odlaze s rezultatom 46:29.

U drugom djelu utakmice juniori KK Promo ništa ne prepuštaju slučaju, te ostvaruju vrijednu i visoku pobjedu 99 : 49.

Dobra igra Sanjina Aganovića za juniore Proma gdje generacijski pripada. Ovo je bila prva utakmica i Sanjinov uspješan debi za juniorsku ekipu KK Promo Donji Vakuf, za koju će nastupati u narednom periodu ako se ne poklapaju termini utakmica seniora KK Iskra Bugojno, što se dešavalo proteklih vikenda kada je ekipa išla na gostovanje.