Džeko otkrio šta je prije meča protiv Sassuola poručio Mkhitaryanu, Armenac ga nije iznevjerio

Roma je večeras na Olimpicu savladala Sassuolo rezultatom 4:2, a nakon meča intervju za Roma TV dao je strijelac jednog pogotka Edin Džeko.”Odigrali smo spektakularno prvo poluvrijeme, vodili smo 4:0 i trebali smo odigrati bolje u drugom. trener nam je na poluvremenu rekao da se ne opuštamo, ali smo se ipak opustili. Najbitnije je da smo slavili”, rekao je Džeko.

Reporter je potom od Džeke zatražio da prokomentariše Henrikha Mkhitaryana koji je na svom debiju postigao pogodak. I dobio je odgovor koji je očekivao.

“On je vrhunski igrač. Prije meča sam mu rekao: ‘Postigao si dva gola mojoj BiH, postigni i sada barem jedan’. I postigao je. Kada se još uklopi u ekipu bit će još bolji”, rekao je Džeko.