FENOMENALNI LULIĆ zabio, asistirao i izborio penal za Lazio

U susretu 35. kola talijanske Serie A, Lazio je na Olimpicu savladao Sampdoriju s 7:3 uz još jednu fenomenalnu partiju bh. reprezentativca Senada Lulića.

Lulić je prvo asistirao za Hoedta u 36. minuti, da bi samo dva minuta kasnije izborio jedanaesterac, kojeg je u pogodak pretvorio Anderson.

Odlično izdanje Lulić je krunisao pogotkom u 65. minuti za 6:1.

Lazio je u nastavku stigao do sedmog pogotka, a strijelac je u 70. minuti bio Immobile, koji je u 19. minuti zabio iz penala.

Još su zabili Keita (2’) i De Vrij (45’), dok su golove za Sampdoriju, koja je od 18. minute igrala s igračem manje, postigli Linnety (32’) i Quagliarella (72’, 90’ p).

Senad Lulić (31) je odigrao cijeli meč za Lazio, dok je bh. reprezentativac u dresu Sampdorije Daniel Pavlović (28) zaigrao od 46. minute.

Poslije ovog meča Lazio je četvrtoplasirani s 70 bodova, dok je Sampdoria deseta s 46.