Goražde bez problema sa Podgrmečom

Fudbaleri Goražda pobijedili su Podgrmeč s 2:0 u susretu 21. kola Prve lige Federacije BiH.

Bez većih problema je domaći tim stigao do tri boda u ovom meču protiv kombinovanog tima Podgrmeča sastavljenog od juniora i seniora, koji su krenuli ranom zorom put Goražda.

Već nakon osam minuta igre pogotkom Samira Čakara su poveli s 1:0 iz sumnjive situacije, a ovaj rezultat su zadržali do poluvremena. Samo što je krenuo nastavak meča novi gol u mreži gostujućeg golmana Saleševića. Ovaj put je dosuđen, po glavnom sudiji Admiru Avdiću iz Kalesije, penal i pogodio je Nudžein Geca sa 11m za sigurnih 2:0.