Hoffenheim ponizio Bayerna: Bičakčić pogodio za vodstvo, teren napustio na nosilima

Danas su se u okviru drugog kola Bundeslige sastali Hoffenheim i Bayern.

Domaćini su slavili sa visokih 4:1, te su tako Bavarcima nanijeli prvi poraz u sezoni.

Mrežu gostiju je načeo naš reprezentativac Ermin Bičakčić, da bi ubrzo nakon toga Dabbur uduplao vodstvo. U 35. minuti je na travi ostao ležati naš reprezentativac Ermin Bičakčić, koji je nakon jednog duela sa protivničkim fudbalerom povrijedio koljeno. Fudbaleri Bayerna nisu ispoštovali pravilo fair-playa, po kojem su trebali izbaciti loptu van terena, te su upravo nakon toga došli do svog jedinog pogotka na meču, a strijalc je bio Kimmich. Bićakčić je nakon ovog duela bio primoran da na nosilima napusti teren.

U drugom poluvremenu je briljirao hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić, koji je sa svoja dva pogotka ugasio svaku andu Bayernu.