Ibra nastavlja oduševljavati!!

NOGOMETAŠI PSG su s visokih 4:0 svladali Troyes, tako prekinuvši crni niz od tri utakmice bez pobjede u domaćem prvenstvu.

Domaći nogometaši su u vodstvo stigli i 17. minuti preko Maxwella na asistenciju Zlatana Ibrahimovića. U 63. minuti Matuidi je povisio na 2:0, a asistencija je upisana kome drugome doli strašnom Ibri.

Kada mu je dosadilo služiti igračima, Ibrahimović je prvo u 70. zabio za 3:0, da bi dvije minute prije kraja svojim drugim pogotkom na susretu postavio konačnih 4:0. Švedski reprezentativac upisao je tako već 12. gol u prvenstvu, a PSG se privremeno vratio na vrh Le Championnata.

Cvitanich zabio treću utakmicu zaredom

Od ostalih subotnjih susreta najveće iznenađenje priredio je Evian, koji je slavio na gostovanju kod Rennesa. Rennes je u prošlom kolu slavio kod PSG-a, ali se ovom prilikom obrukao pred domaćim navijačima

Spomenimo i Bastiju, koja je pobijedila na domaćem terenu Lorient s 2:1, makar je od 12. minute već igrala s igračem manje.

Na koncu dodajmo kako nekada potencijalni hrvatski reprezentativac Dario Cvitanich i dalje igra odlično u francuskom Le Championnatu. Njegov gol donio je u subotu navečer Nici tri boda na gostovanju kod Sochauxa. Bio je to šesti prvenstveni pogodak Cvitanicha.