Ibričić i Hodžić pogađali za novu pobjedu Domžala

Susret 25. kola Prve lige Slovenije između Krškog i Domžala obilježili su bh. fudbaleri Senijad Ibričić i Nermin Hodžić.

Više razloga za slavlje na kraju su imale Domžale koje su pobjedom od 2:0 nastavile seriju sjajnih rezultata u slovenačkom šampionatu, a do prednosti gostujući sastav je stigao na samom startu.

Mreža domaćih se zatresla već u šestoj minuti, kada je Senijad Ibričić nakon dosuđenog jedanaesterca bio precizan s bijele tačke, a vodstvo od 1:0 trajalo je sve do samog finiša.

Minutu prije kraja utakmice Domžale su udvostručile prednost, a za 2:0 je pogodio Nermin Hodžić i postavio ujedno konačan rezultat.

Domžale trenutno zauzimaju treću poziciju u Prvoj ligi Slovenije, dok je ekipa Krškog na sedmoj poziciji.