NaslovnicaSanski MostLokalne teme

Jusović donio vitalne bodove Podgrmeču

Vrijedan trijumf u borbi za očuvanje prvoligaškog statusa ostvario je i Podgrmeč iz Sanskog Mosta.

Sanjani su uspjeli na domaćem terenu savladati Goražde s minimalnih 1:0, a jedini pogodak na utakmici postigao je Sanel Jusović, piše sportsport.ba.

Izabranici Benjamina Ključanina su u sklopu šestog kola na stadionu Pod borićima slavili sa 2:1 nad Novim Travnikom i vodstvo bihaćkom klubu već u 10. minuti donio je Delić.

Delić je uspio na odličan način iskoristiti grešku golmana gostiju Zukića, da bi u nastavku susreta udvostručio prednost golom iz slobodnog udarca.

Do kraja utakmice Novi Travnik je uspio postići izjednačujući gol, kada je nakon ubačaja Petak glavom matirao Abdihodžića.

Podgrmeč je ovom pobjedom napredovao na tabeli, trenutno se nalazi na 11. mjestu.