Mladi bh. reprezentativci minimalno poraženi od Norveške

Mlada bh. reprezentacija pretrpjela je minimalan poraz (0:1) od vršnjaka iz Norveške u meču šestog kola kvalifikacija za odlazak na Evropsko prvenstvo.

Jedini pogodak na utakmici, koja je odigrana na stadionu Grbavica, postigao je Mohamed Elyounoussi u 57. minuti susreta.

Našem timu je to bio već četvrti poraz, koji ih je ostavio na posljednjoj poziciju grupe 9 sa svega dva osvojena boda.

Norveška se pak probila na drugo mjesto s deset bodova, jednim manje od prvoplasirane Engleske.

BiH je ovu utakmicu počela u sastavu: Pirić, Popović, Saničanin, Jovičić, Čivić, Zec, Sadiković, Redžić, Hajradinović i Bajić, da bi u nastavku priliku za igru dobili Gojak, Grahovac i Kadušić.

Sljedeću utakmicu bh. tim igra u utorak 6. septembra protiv Švicarske, također na Grbavici.