NERAZZURRI ŽELE SCUDETTO Perišić zabio golčinu za pobjedu Intera

Inter je u posljednjoj utakmici 11. kola slavio kod Verone 2:1 te se tako vratio na drugo mjesto prvenstvene tabele.

Nerazzurri su poveli u 36. minuti kada je prvijenac volejem zabio Borja Valero. No, domaćin se vratio u 59. minuti kada je sudac Claudio Gavilucci uz pomoć videotehnologije prekršaj Handanovića na Cerciju okarakterizirao kao kazneni udarac.

Siguran realizator bio je Pazzini koji je neposredno prije toga ušao na teren. Pobjedu je Interu u 67. minuti donio Ivan Perišić koji je sjajno pogodio s ruba šesnaesterca desnom nogom u rašlje. Hrvatskom ofanzivcu tu je bio četvrti gol sezone. Inter je sada samo dva boda iza vodećeg Napolija.

PAOK je s 2:0 u posljednjoj utakmici devetog kola grčkog prvenstva s 2:0 pobijedio Asteras golovima Mauricija. Bh. reprezentativac Gojko Cimirot odigrao je cijelu utakmicu. PAOK je drugi s 18 bodova, jednim manje od vodećeg Atromitosa. Asteras je pretposljednji sa šest bodova.

Fenerbahče je u desetom kolu turskog prvenstva kod kuće odigrao samo 3:3 protiv Kayserispora. Gosti su poveli preko Buluta u 41. minuti, no golovima Tufana u 45., Neustadtera u 50. i Souze u 62. domaćin okreće. Neto je zabio autogol za 3:2, da bi bod gostima u 95. minuti donio Gyan. Kayserispor je četvrti s 18 bodova, Fenerbahče osmi sa 16 bodova, vodeći Galatasaray ima 23 boda.