Novi gol Harisa Seferovića

Samo tri minute utakmice je bilo potrebno Harisu Seferoviću da postigne gol. Novi pogodak za slavlje u gostojućoj pobjedi.

Igralo se XXII kolo portugalske NOS premijer lige, Deportivo Aves je bio dobar domaćin Benfici koja je slavila sa rezultatom 0:3.
Prvi pogodak za drugoplasirani tim portugalske lige postigao je Haris Seferović u trećem minutu utakmice. Iz igre je izašao u 87 minuti utakmice, da bi pobrao gromoglasan aplauz i ovacije svih prisutnih, a posebno Orlova, navijača Lisabonske Benfice.

Nezaustavljivi Haris Seferović je u 19 utakmica portugalske NOS lige postigao 14 golova uz 5 asistencija. Veliki igrač iz malog Hrustova, igra sezonu iz snova. Najbolji je strijelac Evrope u ovoj godini sa postignutih 11 golova u samo 50 dana. Momak širokog srca i velike duše, humanista po rođenju, obara rekorde i ruši sve barijere.

Najintersantnije trenutke utakmice i gol Harisa Seferovića možete pogledati na linku: