Novi gol Senijada Ibričića

Dobra igra Ibričića krunisana je još jednim pogotkom, desetim u tekućem prvenstvu.

Ekipa Domžala je u okviru XXIX. kola PLTS gostovala u Velenju na stadionu Ob jezeru kod ekipe Rudara.

Rudar je došao u vodstvo od 1:0 početkom utakmice. Pokušavao je Ibričić nekoliko puta šutevima iz daljine, ali bezuspješno.

Drugo poluvrijeme ekipa Domžala je zaigrala odlučnije i agresivnije ka golu Rudara.

U 64 minuti utakmice gol za 1:1 je postigao kapiten ekipe Senijad Ibričić.
Senijad Ibričić je bio precizan udarcem sa bijele tačke za izjednačenje na stadionu Ob jezeru.

Sikošek je poslao centaršut pred gol, gdje je nad Vukom prekršaj napravio Krefl i Domžalčani su dobili jedanaesterac. Sa preciznim udarcem u desni ugao loptu je u mrežu poslao sigurni Ibričić.

Upornim napadima ekipa Domžala postiže preokret za vodstvo 1:2.
Nakon 5. minuta sudijske nadoknade glavni sudija Damir Skomina je označio kraj utakmice.

Tako su Domžalčani sa novim preokretom došli do druge uzastopne gostujuće pobjede.

Za ekipu Domžala nije nastupio Nermin Hodžić jer odrađuje pauzu zbog žutih kartona.