Odlična forma Ibričića i Jakupovića

Domžale su ostvarile drugo pobjedu zaredom bez primljenog gola.

Utakmica 15. kola Prve lige Telekom Slovenije, odigrana je na stadionu Športni Park u Novoj Gorici.

Ekipa Domžala je u drugom poluvremenu postigla dva gola za vrijednu gostujuću pobjedu rezultatom 0 : 2 (0:0).Samo što je ušao u igru u 69. minuti utskmice Arnel Jakupović je postigao gol za 0:1.

U 82. minutu uakmice kapiten Senijad Ibričić je nabacio loptu sa desne strane na drugu stativu, gdje se našao Vuklišević i postigao gol za krajnji rezultat 0:2.

Arnel Jakupović je na posljednje dvije utakmice proveo 104 minute na terenu i postigao dva gola uz jednu asistenciju.

Kapiten Senijad Ibričić je postigao takođe dva gola Iima jednu uposanu asistenciju u dosadašnjem dijelu prvenstva. Domžale se nalazi na petom mjestu prvenstvene tabele sa 22 osvojena boda.