Osam medalja za klub borilačkih sportova „Sana“ 2004

Klub borilačkih sportova „Sana“ 2004 proteklog vikenda učestvovao je na dva turnira koja su održana u Bihaću. U subotu je u ovom gradu održano Otvoreno prvenstvo BiH u kik boksu, a dan kasnije u nedjelju, održano je i Kantonalno prvenstvo u karateu, a na oba takmičenja članovi ovog sportskog kolektiva ostvarili su zapažene rezultate

Na održanom državnom prvenstvu u kik boksu, u veoma jakoj konkurenciji, Sabahudin Džabić član KBS“Sana“ 2004 osvojio je 2. mjesto i okitio se srebrenom medaljom u kategoriji – 86 kilograma u lov kik disciplini. Slijedećeg dana, na Kantonalnom prvenstvu u karateu sjajne rezultate su ostvarili i mladi karatisti ovog sportskog kolektiva koji je nastupio sa 14 takmičara.

Oni su osvojili ukupno sedam medalja, i to tri srebrene i tri bronzane, dok su u katama u ekipnoj konkurenciji zauzeli drugo mjesto. Članovi ovog sportskog kolektiva navikli su sportsku javnost Sanskog Mosta da se sa sportskih borilišta vraćaju sa odličnim rezultatima i novim uspjesima, tako da su i ovoga puta klupsku vitrinu obogatili sa osam novih medalja.