Osam poena i dobra rola Muse u pobjedi Brooklyn Netsa nad Cleveland Cavaliersima

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Džanan Musa imao je dobru rolu u pobjedi Brooklyn Netsa na gostovanju kod Cleveland Cavaliersa rezultatom 108:106.

Musa je na parketu proveo skoro 23 minute (22:47) i postigao je osam poena, uz tri skoka i jednu asistenciju.

Prve poene Musa je postigao za vodstvo Brooklyna na kraju prvog poluvremena. Nakon odlične asistencije Spencera Dinwiddieja Musa je položio na drugi obruč sa zvukom sirene.

Posebno dobru i važnu rolu Musa je za Netse odigrao u posljednjih 12 minuta utakmice. Postigao je trojku za vodstvo Netsa rezultatom 86:84, a potom je odigrao i dobru odbranu i u kontri postigao nove poene za plus četiri Mrežica (88:84).

Pobjedu Netsima donio je najbolji igrač protekle sedmice u Istočnoj konferenciji. Dinwiddie je šutirao sa zvukom sirene i postigao svoj 23. poen na utakmici za trijumf Netsa rezultatom 108:106.

Jarrett Allen je također dodao 22 poena u dresu Netsa, dok je za Cavalierse Clarkson postigao 23 poena.