Osvojio titulu državnog prvaka i dobio poziv u reprezentaciju BiH

Proteklog vikenda je u Bihaću održan drugi dio kickboxing prvenstva BiH u disciplinama full contact i kick light. Veoma uspješan nastup su imali takmičari Kickboxing kluba „Galaja“ iz Sanskog Mosta koji su nastavili sa serijom odličnih rezultata na velikim takmičenjima.

Zlatnu medalju je osvojio i titulom državnog prvaka se okitio Mensur Razić, a prvo mjesto je osvojio u konkurenciji stariji kadeti kick light -42 kg. On je ovim velikim uspjehom dobio poziv u reprezentaciju BiH.

Odličan nastup su imali još tri sanska takmičara koji su osvojili titule vice prvaka BiH u disciplini kick light, a to su seniori Emrah Hotić -79kg,  Omar Hotić  -89kg i  junior Bilal Huzejrović  -74kg .

Trener Husein Ćiro Bećirević je čestitao svojim borcima na odličnim rezultatima, te ističe da je i više nego zadovoljan njihovim nastupom jer je konkurencija bila izuzetno jaka.

Naredni izazov za takmičare „Galaje“  je Internacionalni kup Glina koji će se održati u iduću subotu , a sanski klub u Hrvatsku putuje sa 12 takmičara.