Pet poena i dvije asistencije za Džanana Musu u novoj pobjedi Brooklyn Netsa

Bh. košarkaš Džanan Musa igrao je 13 minuta u pobjedi Brooklyn Netsa protiv Atlante Hawksa rezultatom 130:118, a za to vrijeme ubacio je pet poena i upisao dvije asistencije.Musa u posljednje vrijeme sve češće dobija priliku za igru u ekipi Brooklyna i već sada se vidi da u ovoj ekipi ozbiljno računaju na njega, a u meču protiv Atlante koji su Netsi dobili rezultatom 130:118 na terenu je proveo 13 minuta i za to vrijeme je postigao pet poena.

Musa je imao jedno polaganje ispod obruča nakon što se lijepo ubacio iza leđa odbrane Atlante, a također je ubacio i tri slobodna bacanja s obzirom na to da je fauliran tokom šuta za tri poena. Bh. košarkaš je imao dvije asistencije, jedan skok i samo jedan od šest ubačenih poena iz igre.

Ipak, za njegov tim i njega samog najbitnija je činjenica da je Broolyn ostvario pobjedu, 11. u ovoj sezoni, kojom drže sedmu poziciju na Istočnoj konferenciji.

Vrijedi izdvojiti i pobjedu LA Lakersa u gostima proti Utah Jazza rezultatom 121:96 uz 26 poena Davisa, a Dallas je na svom terenu bio bolji od Minnesote sa 121:114. Luka Dončić nije se posebno istakao u ovom meču, odnosno postigao je “samo” 22 poena uz sedam skokova i šest asistencija, što najbolje govori u kakvoj formi igra ovaj Slovenac kada ovakav nastup u drugoj sezoni u NBA ligi nije na nivou igara koje je ranije prikazivao.